Opis produktu

Obsah balíčka Svetlúšik

Maska Mindfold

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Cena 120 EUR vrátane poštovného a balného.

 

 

 

 

 

CD-ROM Inštruktážne video Svetlúšik

Základné inštrukcie pred začiatkom tréningu, inštruktážne video, prílohy k výuke, manuál s textami. CD-ROM je určené na prehrávanie na počítači.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sada farebných fólií

12 kusov v balení

Skype konzultácia 20 minút

click the edit button to change this text.

Výhody videokurzu

Výnimočný darček na celý život

Ak ste sa rozhodli venovať Vášmu dieťaťu tento výnimočný darček na celý život, máte možnosť fyzicky navštíviť seminár, na ktorom učíme deti intuitívne vnímať, alebo si kúpiť inštruktážne video s pomôckami a naučiť ho to v pohodlí domova.

Semináre

Ak uprednostňujete osobný kontakt s lektorom, tak TU si môžete nájsť termíny seminárov. Pri seminároch s lektorom sa však musíte prispôsobiť vypísaným termínom, počítať s nákladmi na dopravu a ubytovanie na jednu noc, a tiež so zháňaním a nákupom potrebných pomôcok.

V pohodlí domova

Ak si kúpite Svetlúšika vo forme inštruktážneho videa TU, tak v balíčku už nájdete všetky potrebné pomôcky a s výukou môžete začať okamžite. V pohodlí domova a tempom, ktoré vyhovuje Vám a Vášmu dieťaťu, môžete postupovať lekciu za lekciou. Podľa schopností dieťaťa môžete postupovať dopredu alebo sa podľa potreby vracať k jednotlivým lekciám bez toho, aby ste museli brať ohľad na ostatných účastníkov seminára. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností máte k dispozícii bezplatnú skypovú konzultáciu v dĺžke 20 minút, na skype adrese lubicadivali.

Nielen pre jedného

Nespornou výhodou kúpy inštruktážneho videa je, že môžete naučiť túto techniku aj ďalších Vašich potomkov a môžete to robiť vtedy, keď sa im bude chcieť a budú mať na učenie tú správnu náladu a motiváciu.

Kniha „Vidieť bez očí, vedieť bez učenia“

V tejto knihe sa dozviete o samotnej metóde a o našich skúsenostiach. Spoluautormi tejto knihy sú najmä rodičia a absolventi kurzov.

Knihu si objednáte cez záložku objednávka. Do poznámky stačí napísať, že máte záujem o knihu.

Cena 9 EUR vrátane poštovnho a balného.